Nasz zespół

Z wykształcenia- prawnik rodzinny, z zamiłowania- od wielu lat żłobkowa ciocia. Wciąż doskonali swoją wiedzę zakresu pedagogiki. Ukończyła kurs z zabaw logopedycznych dla dzieci w wieku 1-3 oraz kurs z mediacji rodzinnych. Uśmiechnięta nawet w najbardziej pochmurny dzień. Dba o zapewnienie warunków jak najbardziej zbliżonych do domowych, by dzieci czuły się bezpiecznie i każdego dnia z przyjemnością przychodziły do żłobka.
Paulina Wycisk
Właścicielka "Pszczółek"
Pedagog społeczno-opiekuńczy oraz terapeutka pedagogiczna, od kilku lat zajmująca się pracą z dziećmi żłobkowymi. Zawsze chętnie prowadzi zajęcia ruchowe, które porywają do tańca nawet najmłodszych podopiecznych. Certyfikowany Trener TUS oraz Trener Metod Relaksacyjnych dla dzieci. Z entuzjazmem szkoli się w zakresie animacji czasu wolnego maluchów.
Dominika Chudzik
Pedagog
Psycholożka współpracująca z naszym żłobkiem. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz kurs mediacji rodzinnych, a obecnie kontynuuje naukę w ramach szkoły psychoterapii. Przez wiele lat pracowała z dziećmi oraz młodzieżą jako instruktorka harcerska. Ściśle związana ze środowiskiem szkół demokratycznych oraz ideą porozumienia bez przemocy.
Anna Kaleta
Psycholog